Üstün kalite garantili temizliğimiz ile 4 mevsim boyunca halı ve koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Yıkanan halı ve koltuk garantilidir. Halılarınız son teknoloji ürünü halı yıkama makinaları ve yardımcı ekipmanlar kullanılarak profesyonel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Halılarınız kurutma odamızda yaz-kış fark etmeden %100 kuru olarak teslim edilir.

Güleryüzlü elemanlar ve ücretsiz servislerimiz ile evinizden alınan halılarınız ilk önce zamanla halının bünyesine nüfuz etmiş olan tozlardan arındırmak için 20 dk süre ile toz dolabında işlemden geçirilir.

Hemen ardından tam otomatik halı yıkama makinesinde özel şampuanlar ve de el değmeden yıkanır. Yıkama işlemi ıslatma, sabunlama, fırçalama, durulama, yumuşatıcı verme, tekrar durulama ve gelberi ile kirli suyun alınması aşamalarından oluşur.

Yıkanıp durulanan halılar son sistem santrifüj makinalarında sıkılır ve kapalı kurutma odalarına havalandırılmak üzere götürülür.kurutma işlemi çok önemlidir kapalı ortamda kuruyan halılar güneş ışıkları halını rengini soldurmaz  açık havada rüzgarla gelen tozlara maruz kalmaz ve yaz kış 100/100 kuru olur krutma odasından toplanan halılar kalite kontrolden geçer temiz olduğuna emin olduğumuz halılar parfümlenip poşetlere konularak müşteriye teslime hazırlanır iyice temizlendiğine emin olmadığımız halılar tekrar yıkanır